Emir Orman Ürünleri

30 yılı aşkın süredir dünyanın değişik bölgelerinde yetişen değerli ve sertifikalı tomrukları siz değerli müşterilerimize sunabilmek için işliyoruz.

Ahşap Ambalaj sektöründe, doğanın rengini, dokusunu ve kokusunu yeniden yaşama katmak için üretiyor, doğanın sonsuz hayat ritmini yanı başınıza taşıyoruz.

Modern Üretim Tesisleri

Üretim tesislerimiz; 10.000 m2 kapalı üretim alanı 10.000 m2 Açık Stok Alanı Toplamda 20.000 m2 entegre tesis Aylık 2500 m3 Günlük 100m3 Üretim Kapasitesi’ne sahiptir

Bize Ulaşın

Hamzabey Org.San Böl. 4.Cad. No:6 Hamzabey / İnegöl / BURSA

Tel&Fax : 0224 724 24 02

E-Posta: emir@emirormanurunleri.com

Çevreci Üretim Hassasiyeti

" Doğayı Seviyoruz,Doğa İçin Üretiyoruz "

Yaptığımız tüm üretimlerde öncelikli ilkelerimizin başında,
yaşamımızı borçlu olduğumuz  Doğa’ya zarar vermeden, doğa dostu üretim yaparak Doğaya ve İnsan Sağlığına zarar verici ürün platformlarının ( Plastik vb Petrol Ürünleri ) yerine doğaya dönüştürülebilir
( Ahşap Palet, Ahşap Ambalaj Vb ) ürünler üretebilmek başlıca hedefimizdir.

 

 

 

 

 

 

Malzeme Kalitesi


Kalitede Devamlılık

Zamanında Teslimat


Müşteri Memnuniyeti

Özel Üretim


Satış Sonrası Destek

Uygun Fiyat


Yenilikçi Teknoloji ve Arge

İlkelerimiz

30 Yıllık Tecrübe

30 Yıldır Doğa’ya Saygılı,Kullanılabilir ve Dayanıklı Üretim İlkesi İle Hergeçen gün Gelişen Teknoloji ve Yenilikçi Üretim Anlayışımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

0
Palet Ürettik
0
Teslimat Yaptık
0
Firmaya Hizmet Verdik
0
Ağaç Diktik
Euro Palet

Uluslararası Demiryolları Birliği (International Union of Railways) tarafından onaylaması yapılan ve DIN 15146’da tarifini bulan Uluslararsı yaygın kullanımı 80×120 cm ölçülerinde standart bir palettir. Genel üretim ve kabul şartları UIC 435-2 talimatnamesinde temel olarak verilmiştir. Buna göre paletin dış ölçüleri 800×1200 -0+3 mm hassasiyetindedir.

Tahtada kullanılması gereken ahşap malzeme ölçüleri max. %22 nem oranında geçerli olan değerlerdir. EUR Palet olarak da bilinen paletin montajında kullanılan çivinin cinsinden, montajlama koordinatlarına kadar paletin dayanıklılığı maksimum düzeye çıkartacak özelliklerdedir.

Paletlerin üretibilmesi yetki dahilinde olup, kalite kontrolü uluslararası gözetim şirketleri tarafından denetlenmektedir.

Euro Palet’in en önemli özelliği çevreci olması olup, sonuçta tekrarlı ve tamir edilerek kullanılabilmesi nedeniyle maliyeti de düşüktür. Standart olması heryerde ve her sektörde kullanılabilmesine olanak verdiğinden, toplanarak daha ucuz bir bedelle tekrar satışa sunulabilmektedir.

özet olarak EUR palet kaliteli olmasi ve dayanıklılığı nedeni ile yıllarca kullanılır. Yıprandığında tamir edilebilir. Bu nadenle binlerce ağacın kesilmesini engeller

Bize Ulaşın

Hamzabey Org.San Böl. 4.Cad. No:6 Hamzabey / İnegöl / BURSA.

0224 724 24 02 532 552 90 56 info@emirormanurunleri.com